Strona główna

      • Poloneza czas zacząć!
        • Poloneza czas zacząć!

        • 21.06.2026
        • 16 czerwca – na 10 dni przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą panią Katarzyną Kobendzowską-Grzegórzko, panią dyrektor Bożeną Lisowską, panią wicedyrektor Anną Motyką, nauczycielami, pracownikami szkoły, Radą Rodziców, uczniami klasy VII z wychowawcą a przede wszystkim ze swoimi rodzicami – świętowali koniec szkoły ostatnią imprezą, zwaną komersem. Tradycyjnie, uczniowie rozpoczęli podziękowaniami i życzeniami wspaniałej zabawy, a już chwilę potem sunęli na parkiecie w uroczystym polonezie. Wzruszenie tej pięknej chwili było wyczuwalne. Po polonezie głos zabrała pani dyrektor i pani wicedyrektor, które po życzeniach dla przyszłych absolwentów podarowały uczniom i ich wychowawcy – w imieniu całego zarządu SISO – pamiątkowe kubeczki. Pani Anna Kaźmierowska przekazała dzieciom rodziców, którzy aktywnie działali w Radzie Rodziców przez 8 lat “złote bilety”, uprawniające do darmowego przejazdu linią autobusową przez całe półrocze (prezenty ufundowali Państwo Estera i Krzysztof Kucalowie oraz firma AD Pana Andrzeja Domagały). Po części oficjalnej nadszedł czas szampańskiej zabawy pełnej uśmiechów i radości. Dopełnieniem całej uroczystości był okolicznościowy tort, zaprezentowany w odpowiedniej oprawie. Uczniowie bawili się jeszcze długo w gronie zaproszonych gości. Rodzice zadbali o to, by uczynić dla nich ten wieczór niezapomnianym. A już za jakiś czas – już nie jako uczniowie, ale jako absolwenci może kiedyś zatęsknią za szkolnymi murami i odwiedzą swoją szkołę, w której spędzili 8 lat.


          Wszystkiego najlepszego!
          wychowawca - Katarzyna Kobendzowska - Grzegórzko

      • Bezpieczeństwo ponad wszystko - Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
        • Bezpieczeństwo ponad wszystko - Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole

        • 22.06.2026
        • Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Małopolskiego Kuratorium Oświaty nasza szkoła w dniach 15-19 czerwca 2026 r. organizowała Tydzień dla Bezpieczeństwa. W klasach IV-VIII przeprowadzono w związku z tym lekcje dotyczące profilaktyki uzależnień, bezpieczeństwa podczas wakacji, cyberbezpieczeństwa, a także rozmawiano o relacjach. Duży nacisk położono na samoakceptację jako bezpieczne postrzeganie siebie oraz sztuczną inteligencję. Wyidealizowane zdjęcia nie służą bowiem budowaniu zdrowego wizerunku młodzieży w sieci. W  celu edukowania naszych uczniów wykorzystano materiały udostępnione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej – Departament Wychowania i Profilaktyki. Oczywiście, wszystkie materiały były dostosowane do wieku uczniów. Wychowawcy klas zadbali także o edukację rodzicielską – zapoznali rodziców z materiałami kierowanymi do nich. Klasy IV-VIII oprócz zajęć z wychowawcą przez cały tydzień mogli zapoznawać się oraz samodzielnie wykonywać gazetki tematyczne i projekty dostosowane do tematu działania każdej klasy. Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w warsztatach: Motywuję – nie hejtuję zorganizowanych przez Szkołę Podstawową w Iwanowicach. Współpraca się opłaca – a jeśli jeszcze przynosi wymierne korzyści – pozostaje nam tylko przeciągnąć Tydzień dla Bezpieczeństwa na kolejne 51 tygodni roku.

          Bezpiecznych wakacji!

          Katarzyna Kobendzowska-Grzegórzko

           

      • Klasa VII w programie „Trzymaj formę!”
        • Klasa VII w programie „Trzymaj formę!”

        • 22.06.2026
        • W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klasy VII uczestniczyli w programie edukacyjnym
          „Trzymaj formę!”, realizowanym we współpracy z Państwową Inspekcją Sanitarną.
          Podczas lekcji z wychowawcą siódmoklasiści aktywnie zgłębiali temat zdrowego stylu życia.
          Pracując w grupach, przygotowali plakaty poświęcone zasadom zdrowego odżywiania, w tym
          „Talerzowi zdrowia”, oraz zdrowym nawykom. Wykonane prace zostały wyeksponowane w
          sali 202 i stały się inspiracją do rozmów na temat codziennych wyborów sprzyjających
          zdrowiu.
          Realizacja programu pozwoliła uczniom zdobyć wiedzę na temat prawidłowego
          komponowania posiłków oraz kształtowania nawyków, które mają istotny wpływ na zdrowie
          i dobre samopoczucie. Podczas zajęć omawiano również znaczenie aktywności fizycznej,
          dbałości o zdrowie psychiczne, odpowiedzialnego korzystania z internetu oraz budowania
          pozytywnych relacji z innymi.
          Nie zabrakło także tematów związanych z profilaktyką uzależnień oraz niemarnowaniem
          żywności. Uczniowie wspólnie zastanawiali się, jak planować posiłki i wykorzystywać
          produkty spożywcze w taki sposób, aby ograniczać ich marnowanie.
          Udział w programie „Trzymaj formę!” był cenną okazją do rozwijania świadomości
          zdrowotnej oraz kształtowania odpowiedzialnych postaw, które z pewnością zaprocentują w
          przyszłości.
          Elżbieta Małasiewicz-Machula

      • Komunikat
        • Komunikat

        • 14.06.2026
        • Szanowni Państwo,

          Informujemy, że od dnia 19 do 26 czerwca 2026 r. będzie możliwość podpisania umowy do Punktu Przedszkolnego " Biedroneczki" oraz Oddziału Przedszkolnego A.

          Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sekretariatu szkoły w godzinach od 8:00 do 15:00.

          Prezes SISO

          Anna Motyka

      • Konkurs dla klas I-III „ II Muzyczny Festiwal Zdrowia”
        • Konkurs dla klas I-III „ II Muzyczny Festiwal Zdrowia”

        • 16.06.2026
        • W dniu 9 czerwca zespół „Widomskie Nutki” ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego uczestniczył w konkursie „Muzyczny Festiwal Zdrowia”, organizowanym przez SANEPID w Krakowie.
          Zespół zaprezentował piosenkę o tematyce prozdrowotnej do melodii utworu Krzysztofa Krawczyka „Zatańczysz ze mną jeszcze raz”, ze słowami napisanymi przez nasze zaprzyjaźnione panie – Barbarę Mrajcę i Helenę Nawalany.
          Występ został dodatkowo uatrakcyjniony pokazami akrobatycznymi w wykonaniu uczennic klasy III – Niny Stanek i Leny Różyckiej. Mimo brawurowego wykonania piosenki i gorącego przyjęcia przez publiczność, nie udało nam się zdobyć miejsca na podium w konkursie, w którym uczestniczyło 17 zespołów z Krakowa i powiatu krakowskiego.
          Udział w festiwalu był jednak dla naszych uczniów cennym doświadczeniem oraz okazją do rozwijania talentów muzycznych i scenicznych. Jesteśmy dumni z zaangażowania i pracy całego zespołu, a zdobyte doświadczenie z pewnością zaowocuje podczas kolejnych występów i konkursów.

        • „Wszystkie dzieci nasze są”

        • 16.06.2026
        • Dzień Dziecka, którego organizatorem była Rada Rodziców działająca w nasze szkole przygotowała wiele niespodzianek dla uczniów klas I-III. W imieniu naszych podopiecznych, z całego serca pragniemy podziękować rodzicom za trud i kreatywność, za czas, który poświęciliście a przede wszystkim za zaangażowanie i okazane serce. Wasza bezinteresowna pomoc dodała naszym dzieciom uśmiechu, radości. Potwierdzeniem tych słów niech będą poniższe zdjęcia, które obrazują w jakiej atmosferze bawiliśmy się wszyscy, nauczyciele i dzieciaki. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Was.

      • Dzień Dziecka w naszym przedszkolu.
        • Dzień Dziecka w naszym przedszkolu.

        • 16.06.2026
        • 1 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku – Dzień Dziecka! 

          Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i radości. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się dmuchaniec, a uśmiechy nie schodziły z twarzy podczas zabaw prowadzonych przez animatorkę. Nie zabrakło także kolorowych tatuaży, które dodały wyjątkowego charakteru temu dniu. Na małych smakoszy czekały pyszności: świeży popcorn, słodka wata cukrowa oraz orzeźwiająca lemoniada. Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców za ufundowanie dzieciom wspaniałych atrakcji oraz zakup namiotów dla dzieci, z których codziennie korzystają.Serdecznie dziękujemy Pani Annie Motyce, Prezes Zarządu SISO, za przekazane słodkości i wsparcie organizacji Dnia Dziecka.

          Dzień Dziecka był dniem pełnym śmiechu, zabawy, niespodzianek i niezapomnianych chwil. Dzieci mogły również delektować się w swoich salach wspaniałym poczęstunkiem przygotowanym przez Rodziców, za co również składamy serdeczne podziękowania.   Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tak pięknego święta dla naszych przedszkolaków! 

          Wychowawczynie

        • Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Iwanowice

        • 14.06.2026
        • W ubiegłym tygodniu nasi uczniowie wzięli udział w turnieju piłki siatkowej. We wtorek do rywalizacji przystąpili chłopcy, natomiast w środę o jak najlepsze wyniki walczyły dziewczęta.

          Choć naszym drużynom nie udało się tym razem zająć czołowych miejsc, wszyscy zawodnicy zasługują na ogromne brawa za zaangażowanie, determinację oraz sportową postawę. 

          Gratulujemy wszystkim uczestnikom walki do ostatniego punktu oraz godnego reprezentowania naszej szkoły. 

        • „Wszystkie dzieci nasze są”

        • 09.06.2026
        • Dzień Dziecka, którego organizatorem była Rada Rodziców działająca w nasze szkole przygotowała
          wiele niespodzianek dla uczniów klas I-III. W imieniu naszych podopiecznych, z całego serca
          pragniemy podziękować rodzicom za trud i kreatywność, za czas, który poświęciliście a przede
          wszystkim za zaangażowanie i okazane serce. Wasza bezinteresowna pomoc dodała naszym
          dzieciom uśmiechu, radości. Potwierdzeniem tych słów niech będą poniższe zdjęcia, które obrazują
          w jakiej atmosferze bawiliśmy się wszyscy, nauczyciele i dzieciaki. Jeszcze raz ogromne
          podziękowania dla Was.

      • Dzień Dziecka w klasach IV-VIII 
        • Dzień Dziecka w klasach IV-VIII 

        • 05.06.2026
        • Z okazji poniedziałkowego Dnia Dziecka każdy uczeń naszej szkoły otrzymał coś słodkiego - symbol beztroskich lat dzieciństwa. Rada Rodziców natomiast przygotowała dla uczniów klas IV-VIII wyjście na kręgle do CKiS w Miechowie. Na wyjazd uczniowie nie zostali wysłani z pustymi rękami - przewodnicząca Rady - pani Anna Kaźmierowska - wręczyła każdemu uczniowi coś do picia i jedzenia. 2 godziny w kręgielni minęło uczniom i ich opiekunom na beztroskiej zabawie połączoną z nutką rywalizacji. Jedno jest pewne - klasy mogły trochę odpocząć od nauki i zintegrować się poza szkołą. To jednak nie koniec niespodzianek - po kręglach państwo Kucalowie zaprosili wszystkich uczniów i ich opiekunów na darmowe lody do lodziarni La Crema w Słomnikach. 

          Uczniowie i nauczyciele serdecznie dziękują zarządowi SISO, Radzie Rodziców i państwu Esterze i Krzysztofowi Kucalom za uczczenie dnia wszystkich dzieci - tych młodszych i tych trochę starszych.

          Katarzyna Kobendzowska-Grzegórzko w imieniu wszystkich uczniów klas IV-VIII i ich opiekunów 

      • Uroczyste otwarcie Centrum Sportowego w Widomej
        • Uroczyste otwarcie Centrum Sportowego w Widomej

        • 29.05.2026
        • 25 maja 2026 roku w pobliżu Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Widomej odbyła się wyjątkowa uroczystość – oficjalne otwarcie nowoczesnego Centrum Sportowego. To ważne wydarzenie zgromadziło licznie przybyłych mieszkańców Widomej, Domiarek i Zalesia, rodziców, uczniów, przedstawicieli władz samorządowych, instytucji współpracujących ze szkołą oraz wielu przyjaciół naszej placówki.

          Nowo powstały obiekt obejmuje boisko wielofunkcyjne do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki oraz bieżnię lekkoatletyczną. Inwestycja znacząco wzbogaci bazę sportową szkoły i stworzy uczniom jeszcze lepsze warunki do rozwijania sportowych pasji, aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Centrum sportowe będzie służyć nie tylko uczniom, ale również całej lokalnej społeczności.

          Uroczystość rozpoczęła się od powitania zgromadzonych gości. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. pan Łukasz Krzysztofik – Dyrektor Biura Wojewody Małopolskiego, pan Robert Lisowski – Wójt Gminy Iwanowice, radni Rady Gminy Iwanowice, przedstawiciele Urzędu Gminy, dyrektorzy szkół i przedszkoli z terenu gminy, przedstawiciele organizacji społecznych, Ochotniczych Straży Pożarnych, Kół Gospodyń Wiejskich, Rady Rodziców oraz liczni mieszkańcy.

          Szczególne słowa uznania skierowano do Wójta Gminy Iwanowice Roberta Lisowskiego, inicjatora powstania centrum sportowego, dzięki którego zaangażowaniu, determinacji i konsekwencji inwestycja została zrealizowana. Podziękowania otrzymali również wszyscy, którzy przyczynili się do powstania obiektu, w tym pracownicy Urzędu Gminy, przedstawiciele sołectw wspierających inwestycję oraz wykonawcy ze Spółdzielni Socjalnej Nad Dłubnią.

          Uroczystość rozpoczęła się od powitania zgromadzonych gości. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. pan Łukasz Krzysztofik – Dyrektor Biura Wojewody Małopolskiego, pan Robert Lisowski – Wójt Gminy Iwanowice, radni Rady Gminy Iwanowice, przedstawiciele Urzędu Gminy, dyrektorzy szkół i przedszkoli z terenu gminy, przedstawiciele organizacji społecznych, Ochotniczych Straży Pożarnych, Kół Gospodyń Wiejskich, Rady Rodziców oraz liczni mieszkańcy.

          Szczególne słowa uznania skierowano do Wójta Gminy Iwanowice Roberta Lisowskiego, inicjatora powstania centrum sportowego, dzięki którego zaangażowaniu, determinacji i konsekwencji inwestycja została zrealizowana. Podziękowania otrzymali również wszyscy, którzy przyczynili się do powstania obiektu, w tym pracownicy Urzędu Gminy, przedstawiciele sołectw wspierających inwestycję oraz wykonawcy ze Spółdzielni Socjalnej Nad Dłubnią.

          Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele Rady Gminy Iwanowice: pani Elżbieta Morek – Przewodnicząca Rady Gminy, pani Lucyna Marchańska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy oraz radni: panie Ewa Patoła, Katarzyna Pałka, Beata Bubak, Julita Lis, Jolanta Ciaranek, Wiesława Musiałek, panowie Sebastian Rosa, Dionizy Patoła, Andrzej Tomczyk, Gwidon Winiarski, Mirosław Rosa, Marek Rerak oraz Rafał Piorun. Serdecznie powitaliśmy również księdza kanonika Adama Grzesińskiego – proboszcza parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Widomej.

          Gminę Iwanowice reprezentowali także pracownicy Urzędu Gminy: pani Paulina Czekaj – Zastępca Wójta Gminy Iwanowice, pani Joanna Domajewska – Skarbnik Gminy Iwanowice, pan Jacek Jędrzejczyk – Kierownik Referatu Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa oraz pani Marta Bednarczyk – Inspektor Urzędu Gminy.

          Serdeczne podziękowania skierowano do sołtysów i mieszkańców sołectw wspierających realizację inwestycji: pani Genowefy Domagały, pani Moniki Nawalany-Bałut, pana Marcina Grochowskiego oraz pana Czesława Pobędzy.

          Nie zabrakło również przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich z Zalesia i Widomej: pani Anny Nowak, pani Agaty Stachoń-Grzesiczek oraz pani Marioli Fundament, a także przedstawicieli Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Widomej: pani Anny Kaźmierowskiej, pani Edyty Grochowskiej oraz pani Edyty Gawrońskiej.

          W uroczystości uczestniczyły również przedstawicielki Klubu Seniora „JuRajska Siódemka” – panie Barbara Perek oraz Helena Nawalany, członkowie Zarządu Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Oświatowych, nauczyciele emeryci, obecni i byli pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie.

          Po oficjalnych przemówieniach nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi oraz poświęcenie obiektu, które stały się momentem oficjalnego oddania centrum sportowego do użytku.

          Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu był inauguracyjny mecz piłki nożnej: uczniowie kontra rodzice. Spotkanie dostarczyło wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Ostatecznie zwycięstwo odnieśli rodzice, pokonując reprezentację uczniów 2:0.

          Szczególne zainteresowanie wzbudził energetyczny pokaz zumby przygotowany przez uczniów klas I–III pod kierunkiem pani Patrycji Malik. Do wspólnego tańca przyłączyli się także nauczyciele, uczniowie starszych klas i rodzice.

          Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu był inauguracyjny mecz piłki nożnej: uczniowie kontra rodzice. Spotkanie dostarczyło wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Ostatecznie zwycięstwo odnieśli rodzice, pokonując reprezentację uczniów 2:0.

          Szczególne zainteresowanie wzbudził energetyczny pokaz zumby przygotowany przez uczniów klas I–III pod kierunkiem pani Patrycji Malik. Do wspólnego tańca przyłączyli się także nauczyciele, uczniowie starszych klas i rodzice.

           

           

           

      • Drogie Mamy
        • Drogie Mamy

        • 29.05.2026
        • Z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, uśmiechu, cierpliwości i codziennej radości. Dziękujemy za Waszą miłość, troskę i ciepło, które dajecie każdego dnia.

          „Życzę Ci Mamusiu, w dniu Twojego święta,abyś zawsze była wypoczęta.Przyjmij ode mnie całusa mocnego,i życzenia: wszystkiego najlepszego”.

          OP A „Pszczółki” 

      • Zawody sportowe o Puchar Wójta Gminy Iwanowice
        • Zawody sportowe o Puchar Wójta Gminy Iwanowice

        • 29.05.2026
        • W ostatnim czasie w Sieciechowicach odbyły się zawody sportowe o Puchar Wójta Gminy Iwanowice. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny: chłopcy z klas 4–6, chłopcy z klas 7–8, dziewczynki z klas 4–6 oraz chłopcy z klas 1–3.

          Z radością informujemy, że drużyna chłopców z klas 7–8 zdobyła II miejsce, prezentując wysoki poziom umiejętności i determinacji. Pozostałe zespoły również zaprezentowały się bardzo dobrze i zajęły dalsze miejsca, rywalizując z pełnym zaangażowaniem oraz sportowym duchem.

          Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły, sportową postawę, ambicję oraz wysiłek włożony w grę. Mamy nadzieję, że udział w zawodach będzie dla nich wartościową, sportową lekcją i motywacją do dalszego rozwoju w kolejnych latach.

        • Serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki

        • 26.05.2026
        • „Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach i pierwszy deszcz…”

          – Konstanty Ildefons Gałczyński

          W tym wyjątkowym dniu pragniemy złożyć wszystkim Mamom najpiękniejsze życzenia zdrowia, siły i pomyślności. Dziękujemy, że jesteście dla swoich dzieci pierwszymi i najważniejszymi przewodnikami po świecie. Niech Wasza miłość zawsze wraca do Was w postaci uśmiechu, szacunku i sukcesów Waszych pociech.

          Dyrektor, Nauczyciele oraz Zarząd SISO

      • Gminne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
        • Gminne obchody Święta Konstytucji 3 Maja

        • 24.05.2026
        • W tym roku, podczas gminnych obchodów Święta Konstytucji 3 Maja naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

          Poczet sztandarowy:

          Stefania Jasiówka

          Urszula Papierz

          Bartosz Kucala

          Składanie kwiatów:

          Wiktoria Pióro 

          Valeria Jasiówka

          Jakub Twardowski

          Jako uczestniczka zajęć wokalnych GCKiB Iwanowice wystąpiła Amelia Wójcik.

      • Szlakiem nafty i szkła
        • Szlakiem nafty i szkła

        • 24.05.2026
        • Fundacja ORLEN w listopadzie 2025 ogłosiła grant na dofinansowanie wycieczek poszerzających wiedzę o wydobyciu ropy naftowej i jej zastosowaniach. Nasz wniosek na plan wycieczki galicyjskim szlakiem nafty i szkła okazał się tak interesujący, że przyznano mu maksymalną kwotę dofinansowania – 10 000 PLN. W dniach 14-15 maja 27 uczniów naszej szkoły zgłębiło tajniki wydobycia ropy naftowej w Bóbrce (Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa im. Ignacego Łukasiewicza) oraz produkcji szkła w Krośnie. Wycieczkę dopełniła wizyta w rezerwacie przyrody Prządki. Drugiego dnia wycieczki udaliśmy się do pijalni wód leczniczych w Iwoniczu-Zdroju, a także spacerowaliśmy po rynku w Krośnie. Nocleg w hotelu Jaś Wędrowniczek, poszerzony o zabawy integracyjne i quiz wiedzy, był dodatkową atrakcją naszej wycieczki. 

          Ewelina Solecka 

          Katarzyna Kobendzowska-Grzegórzko

           

      • Awaria telefonu
        • Awaria telefonu

        • 13.05.2026
        • Szanowni Państwo,

          uprzejmie informujemy, że w szkole występuje awaria telefonu stacjonarnego 12 388 42 11. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 451 615 378.  

        • Akademia 3 maja 2026

        • 13.05.2026
        • 30 kwietnia 2026 roku w Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Widomej odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia związane z uchwaleniem pierwszej w Europie konstytucji oraz podkreślili znaczenie patriotyzmu i wolności.

          Klasa 4 przygotowała część artystyczną, podczas której uczniowie zaprezentowali wiersze, pieśni patriotyczne oraz krótką scenkę historyczną. Na scenie wystąpiły również przedszkolaki, prezentując piosenkę „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Odział przedszkolny B zatańczył pięknego krakowiaka, który wzbudził zachwyt publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. Wydarzenie zyskało wyjatkową oprawę dzięki zespołowi" Widomskie nutki", który pieknie wykonał następujące utwory: " Witaj majowa jutrzenko", "Taki kraj"' i " Jest takie miejsce". Akademia była ważną lekcją historii i patriotyzmu dla wszystkich uczestników.

          Pani dyrektor Bożena Lisowska oraz pani prezes Anna Motyka wręczyły nagrody i pamiątkowe dyplomy laureatom konkursów oraz podziękowania dla rodziców.

          Katarzyna Kruszec

           

    • KONTAKT

      • Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej
      • (12) 388-42-11
        451 615 378
      • ul. Krakowska 563
        32-095 Widoma
        Poland
      • Adres do e-doręczeń dla Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Widomej: AE:PL-90362-19338-JRDGB-25
      • Adres do e-doręczeń dla Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Oświatowych: AE:PL-51436-84738-URWVV-28