• Rozpoczęcie roku szkolnego - 4 września 2023 r.

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców  na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.

Harmonogram dnia przedstawia się następująco:

Dowóz uczniów odbywa się zgodnie z harmonogramem z ubiegłego roku szkolnego (patrz załącznik).Aktualne deklaracje korzystania ze świetlicy i dowozu dostępne są w załączniku.Prosimy o zwrot uzupełnionych deklaracji  do dnia 1 września 2023 r.

• 8:00- msza święta w kościele parafialnym w Widomej w intencji całej społeczności szkolnej.
            • 9:00-9:30- uroczyste powitanie na sali gimnastycznej
            • 9:30- 10:00 - spotkania w klasach z wychowawcami
            • Klasa I - sala 109
            • Klasa II - sala 110
            • Klasa III- sala 105
            • Klasa IV - sala komputerowa
            • Klasa V- sala 209
            • Klasa VI- sala 210
            • Klasa VII- sala 203
            • Klasa VIII- sala 202
            • 10:00 - odwóz autobusem szkolnym.

deklaracja dowoz.docx

deklaracja_swietlica.docx

Dowoz_przystanki.docx

• Szkoły Pełne Talentów

Miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz drugi bierze udział w akcji Lidla ,, Szkoły pełne talentów’’. Zachęcamy państwa do wsparcia nas w zbieraniu talenciaków. Robiąc zakupy w Lidlu możecie państwo wesprzeć szkołę w zdobywaniu nagród. Talenciaki można przekazać przez wrzucenie kuponu do skrzynki która znajduje się przed sekretariatem szkoły oraz w bibliotece. Możecie państwo również oddawać talenciaki w formie elektronicznej. W poprzednim roku szkolnym udało nam się zdobyć dla szkoły gry planszowe, które znajdują się w świetlicy, magnetyczny układ pokarmowy, mysz i klawiaturę.
            Koordynator szkolnej akcji

•  Informacja o zebraniu klasy I
          • Informacja o zebraniu klasy I

• Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam na zebranie organizacyjne z  rodzicami uczniów klasy I, które odbędzie się w dniu 28.08.2023 o godzinie 18:00.

Wychowawca klasy Dorota Seweryn

• Dni adaptacyjne

• Drodzy Rodzice przyszłych przedszkolaków! Nauczyciele z Punktu Przedszkolnego „Biedroneczki”, serdecznie zapraszają wszystkie nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w dniach 30.08 - 31.08.2023r. w godzinach 10.00 - 12.00. W tych dniach, przyszłe Przedszkolaki będą mogły poznać swoje panie, kolegów, koleżanki oraz zwiedzić przedszkolne zakamarki. ZAPRASZAMY!